کاهش سرعت هارد وسترن

کاهش سرعت هارد وسترنReviewed by Admin on Aug 27Rating:

کاهش سرعت هارد وسترن کاهش سرعت هارد وسترن کاهش سرعت هارد وسترن 6 1

کاهش سرعت هارد وسترن

یکی از مشکلات اساسی که بسیاری از هاردهای وسترن را دچار مشکل می کند کند شدن و کاهش سرعت هارد وسترن به صورت تدریجی در کپی کردن و ذخیره یا خواندن اطلاعات از هارد می باشد که پس از به صورت ناگهانی باعث عدم شناسایی و دیتکت نشدن هارد می شود. در برخی موارد هارد وسترن شما در Device manager شناسایی می شود اما در حقیقت امکان دسترسی به اطلاعات وجود ندارد چون شناسایی شدن در Device manager به منزله ی شناخته شدن هارد نیست و فقط به معنی دیتکت شدن برد هارد می باشد و این مسئله باعث ایجاد نگرانی در میان کاربران می شود.

لازم است بدانید که کوچکترین دست کاری در این شرایط بر روی هارد ، مساوی با از دست رفتن اطلاعات مهم شما می شود زیرا که در اکثر مدل های هارد وسترن اطلاعات شما به صورت کد گذاری شده ذخیره می شوند و هرگونه خطای نا بجایی  باعث پاک شدن اطلاعات روی هارد می شود.

توصیه می شود در این شرایط هرچه سریع تر به مرکز ما مراجعه کنید و یا هارد خود را ارسال کنید تا کارشناسان مجرب ما با کمک ابزارهای تخصصی برای تعمیر و ریکاوری هارد وسترن شما اقدامت لازم را به عمل آورند.

اما چرا هارد وسترن کند می شود و یا بطور کل شناسایی نمی شود؟

از اصلی ترین دلایلی که باعث کاهش سرعت هارد وسترن می شود خرابی در فریمور یا ماژول می باشد که مربوط به سیستم عامل هارد می شود. بیش ترین درصد کند شدن هارد وسترن مربوط به دلیل نقص و ایراد فریموری می باشد ؛ که متخصصین ما با شناختی کامل از زیر و بم هاردهای وسترن به راحتی قادر هستند مشکلات مربوط به کاهش سرعت هارد وسترن شما را عیب یابی و تعمیر کنند و درصورت لزوم با مشورت شما اطلاعاتی که ممکن است قابل بازگشتن با تعمیر نباشند را برایتان ریکاوری کنند.

کاهش سرعت هارد وسترن کاهش سرعت هارد وسترن کاهش سرعت هارد وسترن 7

ایرادهای دیگری که کند شدن هارد وسترن را در پی دارد:

1) ضعف و خرابی یک یا تعدادی ار هد های هارددیسک

2) ضربه و تکان خوردن و ایجاد مشکلات فیزیکی در هارددیسک

3) ضعف و خرابی در برد هارددیسک

4) وجود داشتن بد سکتور (هرچند کم)

5) وجود مشکل در رابط USB

نکته ی دیگر در هارد های وسترن دیجیتال ان است که اطلاعات به صورت رمز نگاری شده نگه داری میشود و کوچکترین اختلال در این نوع هارد باعث از بین رفتن اطلاعات می شود و یکی دیگر از اختلالات ان کاهش سرعت هارد وسترن می باشد که این مشکل بسیاری از کاربرانی که به این مجموعه مراجعه می کنند می باشد.

کاهش سرعت هارد وسترن کاهش سرعت هارد وسترن کاهش سرعت هارد وسترن 4

این مشکلات اغلب در مدل های My passport ultra در هاردهای وسترن اتفاق می افتد و بعضا در مدل های My book نیز ایجاد می شود که در کمال آرامش باد به شما بگوییم که جای هیچ نگرانی نیست زیرا که متخصصین ما در ابتدا هارد شما را در دستگاه های مخصوص تعمیر می کنند تا امکان استفاده مجدد از هارد و اطلاعات درونش به وجود آید و در صورتی که پس از تعمیر احتیاج به بازیابی اطلاعات از دست رفته ای بود که با تعمیر قابل بازگشت نبوده اند ، با رضایت شما عزیزان اقدام به بازیابی و ریکاوری می کنیم و چنان چه در صورت عدم شناخت کافی از مراکز مربوط به این کار ، هارد خود را به دست افراد ناشی سپرده باشید ، همچنان پشتیبان شما هستیم  با تلاش زیاد به همراه ابزارهای مجهز دوباره اقدام به بازگشت هارد و اطلاعاتتان خواهیم کرد.

فقط کافی است به ما اعتماد کنید و حسنات انان را در نظر بگیرید.

اگر به فکر راه اندازی مشکل خود می باشید بهتر است به این مجموعه اعتماد کنید و این مجموعه به شما این قول را می دهد که مشکل کاهش سرعت هارد وسترن شما را به بهترین شکل ممکن حل کند و رضایت شما را در مورد حل مشکل کاهش سرعت هارد وسترن و انواع مشکلات مختلف که در مورد هارد می باشد جلب کند.

در این مجموعه هارد شما توسط بهترین افراد خبره و مجرب تعمیر می شود و همچنین اطلاعات شما توسط به روز ترین نرم افزار ها و همچنین نرم افزار هایی که رایگان نیستند ریکاوری میشود و کاهش سرعت هارد وسترن یکی از مشکلاتی است که این مجموعه روی ان فوکوس کرده است و روش های حل ان مشکل را به بهترین شکل ممکن پیدا کرده است.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.