بازیابی اطلاعات

سلام شما باید هاردتو به مجموعه بفرستی تا تست بشه،پس از تست کردن مشخص میشه که مشکل هارد شما چیه،نگران اطلاعاتتونم نباشید،معمولا اکثر هارد هایی که به این مجموعه ارسال میشه ریکاوری میشود.
سلام هارد شما در مجموعه تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات اپاو قابل ریکاوری هست ، در صورتی که نه مطالب جدیدی در هاردت بریزی و نه اینکه هارتو دستکاری کنی ، در اون صورت اطلاعاتت ریکاوری میشه.
سلام اینجوری نمیشه تشخیص دقیق داد ، شما اگه اطلاعاتت مهمه به صفحه ی تماس با ما برو و هاردتو برای مجموعه ارسال کن ،هاردت تست میشه و پس از تست همه چی مشخص میشه .
سلام نه تنها هارد شما بلکه تمامی هارد ها در مجموعه تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات اپاو ریکاوری میشود، به شرطی که هاردتان را دستکاری نکنید و اطلاعات جدید به ان اضافه نکنید.
سلام در مجموعه تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات اپاو تمامی مشکلات مربوط به هارد قابل رفع می باشد، در صورت تمایل برای ارسال هارد به مجموعه اپاو، به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.

تعمیر هارد

سلام هارد شما دچار مشکل فیزیکی شده ،ولی از اینجا نمیشه تشخیص داد که مشکلش دقیقا چیه، اگه اطلاعاتت مهمه هاردتو به مجموعه ارسال کن تا مشکلتو حل کنیم و تعمیر هاردتو انجام بدیم ، اگه مهم نیست که هاردتو عوض کن .
سلام دلایل مختلفی واسه شناسایی نشدن هارد از جمله مشکل فریموری ، مشکل بدسکتور ، مشکل هد و ... وجود داره ، هارد شما باید تست بشه تا دقیقا مشکلش مشخص بشه .شما میتونید هاردتونو برای مجموعه اپاو ارسال کنید تا تعمیر هارد شما با هرچه زودتر و با موفقیت انجام شود.
سلام هارد شما یا دچار نوسان برق شده یا اینکه پورت هاردت به مشکل خورده و زده بردتو سوزانده ، شما باید هاردتو به مجموعه بفرستی تا پس از تست مشکلش به طور دقیق مشخص بشه و برای ریکاوری اطلاعاتت چاره ای اندیشید.در صورت تمایل برای ارسال هارد به مجموعه به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.
سلام دوست عزیز هارد شما دچار سوختگی برد شده ، ممکن این سوختگی از سمت نوسان برق باشه ،در صورت تمایل برای تعمیر هاردت ، اونو به مجموعه ی تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات اپاو بفرست ، برای ارسال به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.
سلام این بستگی به شرایط فیزیکی هارد شما دارد ، ولی در این مجموعه تعمیر هارد به خوبی صورت میگیرد ، زیرا هم از تجهیزات پیشرفته و بروزی برخوردار است ، هم اینکه افراد خبره و کار بلد این کار را انجام میدهند ف پس دیگر جای نگرانی نیست.

هزینه

سلام دوست عزیز هارد شما ارزش تعمیر نداره ، بهتره که یک هارد دیگری بخری.
سلام در این مجموعه ابتدا هارد یا هرنوع حافظه ی دیگر شما تست می شود ، پس از تست بر حسب فعالیت هایی که قراره روی هارد شما صورت بگیره تعیین هزینه میشه و به شما اعلام میشه.
سلام در مجموعه ی تعمیر هارد اپاو ، حداقل هزینه از مشتری دریافت می شود زیرا هدف این مجموعه ،بیشتر راه اندازی کار مشتری است.

جراحی هارد

سلام نیاز به جراحی داشتن بسته به تشخیص متخصصان مجموعه تعمیر هارد اپاو می باشد ،در صوت تمایل برای ارسال هارد به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.
سلام شما میتونید امتحان کنید ، معمولا هرکسی به این مجموعه مراجعه کرده ناراضی از اینجا بیرون نرفته.
سلام دوست عزیز در این مجموعه از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و همچنین کلین رومی با کلاس 100 استفاده می شود.