مرکز تعمیر هارد
اشتراک گذاری
تماس با ما

بزرگترین آرشیو هارد معادل

جراحی هارد ۱۵ آبان ۱۴۰۰

مرکز تعمیر هارد ایران با بزرگترین آرشیو هارد معادل

یک آرشیو هد معادل گسترده که برای جراحی هارد و بازیابی اطلاعات مناسب است

هنگامی که اطلاعات خود را از دست می دهید، به هارد معادل مناسب برای بازیابی اطلاعات ارزشمند خود نیاز دارید. ما به عنوان نخستین مرکز تخصصی تعمیر و جراحی هارد با بالاترین ظرفیت هارد معادل، برای رفع این نیاز، آرشیو هاردهای معادل را برای هر مارک و مدل هارد دیسک نگهداری می کنیم.

هاردهای معادل در فرآیندهای بازیابی اطلاعات بسیار مهم هستند. برای بازیابی کامل و دقیق اطلاعات، هد معادل همان مارک و مدل ضروری هستند. ما یک آرشیو هارد معادل گسترده داریم تا تمام نیازهای بازیابی اطلاعات مشتریانمان را برآورده کنیم.
ویژگی های مرکز جراحی هارد معتبر
تجهیزات مناسب جهت تعویض هد
اولین اصل در جراحی هارد موفق، مجهز بودن مجموعه تعمیر هارد و ریکاوری اطلاعات به تجهیزات کامل تعویض هد می باشد. در واقع بدون تجهیزات کامل جراحی، نمیتوان تعویض هد را بطور موفق به پایان رساند. در صورتی که برای تعمیر هارد یا ریکاوری اطلاعات نیاز دارید از مجهز بودن مجموعه اطمینان حاصل نمایید.
کلین روم کلاس 100 چیست؟
به زبان ساده کلین روم یا اتاق پاک به محیطی عاری از هرگونه گرد و غبار گفته می شود. گرد و غباری که در خیلی از مواقع حتی با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نیست. از این اتاق ها برای تحقیقات آزمایشگاهی حساس به آلودگی های محیطی استفاده می شود. با توجه به ساختار هارد دیسک ها و فاصله نانومتری بین هد و پلاتر در زمان جراحی هارد حتما باید از محیط کلین روم استفاده کرد.چراکه وجود گرد و غبار میتواند به پلاتر و اطلاعات آسیب جدی وارد نماید. به همین دلیل مجموعه های جراحی هارد میبایست الزاما مجهز به کلین روم باشند.
آرشیو هد معادل
در زمان نیاز به تعویض هد، شما به یک هد معادل نیاز دارید. هد معادل به مدلی از هد هارد گفته میشود که مشخصات یکسانی با هارد شما داشته باشد. مواردی مانند شماره سریال، فریم ویر و سال ساخت از مواردیست که لازم است یکسان باشد.
مرکز تعمیر هارد ایران، با 3 دهه سابقه درخشان در تعمیر هارد و ریکاوری اطلاعات با استفاده از کامل ترین تجهیزات مخصوص جراحی هارد در کلین روم مخصوص تعویض هد و با بزرگترین بانک هد معادل سالانه هزاران هارد دیسک را با موفقیت جراحی نموده و اطلاعات آن ها را بصورت کامل بازیابی نموده است.
  • موضوع: : آرشیو هد معادل
  • مناسب برای: : انواع هارد
  • نوع آسیب دیدگی: : هارد با مشکل هد
  • شرکت: : مرکز تعمیر هارد
© کپی رایت 2024، تمامی حقوق محفوظ است.  Doctorwordpress